Způsob platby

Provozovatel nabízí na výběr ze 4 způsobů platby: dobírkou, bankovním převodem, platbou kartou online a platbou v hotovosti při uzavření kupní smlouvy v Obchodě. 

 

  • Platbou dobírkou se rozumí platba objednávky při jejím převzetí od doručovatele. Tato možnost je dostupná pouze při volbě dopravy: „Česká pošta (dobírkou)". Provozovatel si vyhrazuje právo připočíst náklady na vyřízení dobírky k ceně objednávky podle aktuálního ceníku.

 

  • Pokud Kupující zvolí jako způsob platby bankovní převod nebo platbu kartou, uhradí cenu objednávky před jejím vyřízením na bankovní účet či přes platební bránu Provozovatele. Pro co nejrychlejší vyřízení objednávky doporučuje Provozovatel uhradit platbu na bankovní účet pod variabilním symbolem, kterým je číslo objednávky a který Kupující získá při dokončení objednávky.
 
  • Slovenská republika: Objednávku lze odeslat pouze po vybrání platby kartou online a nebo platby pomocí bankovního převodu a pouze po připsání částky na náš slovenský bankovní účet.


Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit Prodávajícímu následujícími způsoby:

(i) bankovním převodem, platbou kartou online nebo složením hotovosti na účet Prodávajícího vedeném u ČSOB,a.s. na účet č. 254114999/0300.

(ii) v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce,

(iii) v hotovosti při uzavření kupní smlouvy v Obchodě. 

 

(iiii) Slovenská republika: bankovním převodem, platbou kartou online nebo složením hotovosti na účet Prodávajícího vedeném u slovenské Fio banky na účet:

IBAN:CZ78 2010 0000 0025 0051 9975

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX